Wat voor soort kip is dit?
Iemand zij dat het een vechtkip was. Maar wat voor soort precies? Al wat geprobeerd op images.google, maar kan niets vinden wat er op lijkt.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Iemand zij dat het een vechtkip was. Maar wat voor soort precies? Al wat geprobeerd op images.google, maar kan niets vinden wat er op lijkt.
Mijn hond is dol op vis door zijn brokjes... stukje tonijn of zalm. Voorheen kreeg hij vleesbrokjes van Bonzo of pedigree bij zijn droge brokjes, maar hier zitten veel vetten en zouten in, waardoor hij aan de diarree raakte. Hoe gezond of ongezond is vis voor een hond?
We hebben een broedse kip met wel 7 of 8 eieren. Ik hoorde pas dat daar vaak meer haantjes dan hennetjes uitkomen en dat je die maar heel moeilijk kwijt kunt raken omdat haast iemand die (erbij) wil hebben.
We hebben de kippen wegens verandering van buiten zolang even in de lege voliere gedaan tot hun eigen verblijf weer terecht is, maar de kip had de eieren dus verstopt achter een stuk boomstam waar ze dus nu op zit te broeden. Ik vindt het ook zo sneu om nu nog de eieren onder haar weg te halen, maar wat moeten we straks met al die haantjes als we er echt zoveel krijgen?
Ik ben net verhuisd en gaan samenwonen met mijn vriendin.Nu heb ik atijd een hond gehad en hij is een paar maand net overleden.Nu wil ik weer een nieuwe hond gaan ophalen maar ik weet dat een hond een baas moet hebben die hem opvoed,in ieder geval in het begin.
Maar mijn vriendin ''eist'' dat nu ook op.Zij wil hem samen opvoeden.Nu is het in de eerste plek zo dat het echt mijn hond zal zijn.Maar het is toch ook echt zo dat een jonge hond er het meeste aan heeft dat hij duidelijkheid krijgt van een persoon in het begin,of heb ik dit mis?
Tuurlijk zulen we samen een gezinnetje vormen maar hoe maak ik haar dit nu duidelijk want ze lijt niet in te willen zien dat ik het er niet om doe om de hond op te eisen.Of heb ik het nu mis?
Als je bijvoorbeeld een kat een 3D bril opgeeft, zou hij dan net als mensen ogen, het beeld in 3D kunnen zien?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing