Hoe wordt een hond vals?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik heb een klein hondje en ze heeft aanleg om snel uit te dijen, maar ze is gek op honden koekje ze krijgt er er nu maar 2 per dag, en en de kleinste portie eten, dus dat ziet wel goed, daarom vroeg ik mij dus af of er koekjes zijn zodat ik haar wat vaker kan belonen dat ze heeeeeeeel braaf is geweest...........ik geef haar ook wel eens kleine stukjes appel daar is ze gek op, kan dat kwaad?
Wat is er eventueel aan te doen?
Ik wist niet wat ik zag, haar staart ging omhoog, begon te trillen en daarna sproeide onze poes als een kater!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing