Hoe kan ik voorkomen dat het water voor mijn kippen steeds bevriest?
In verband met mijn werk kan ik niet om de paar uur het water verversen. Ik heb wel een verwarmingselementje dat ik in de waterbak kan leggen, maar deze vriest ook vast op de duur.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
In verband met mijn werk kan ik niet om de paar uur het water verversen. Ik heb wel een verwarmingselementje dat ik in de waterbak kan leggen, maar deze vriest ook vast op de duur.
Toegevoegd na 1 minuut:
Hondenspelletjes wel te verstaan, daar waar ze zelf lol aan hebben. Mijn hond hongert echt naar werken...
onze poes is 16 of 17, ze heeft heel lang oor ontsteking gehad en nu is ze doof.
als ik haar roep reageert ze natuurlijk niet meer,maar als ze 20cm voor me zit en ik spring op de grond (met haar rug naar me toe) gebeurt er ook niks. pas als ik heel zachtjes haar vacht aanraak, want dan spint je in 1x als een idioot! :-) onze poes is grappig! maar ze zou toch op zware trillingen moeten reageren?
Wij hebben 2 katten (vrouwtjes). De ene plast in huis en de andere doet het keurig op de kattenbak. De kat die in huis plast was er eerder dan de andere. Waarom plast ze in huis en wat doe ik eraan om dit te voorkomen?
De kattenbak is altijd schoon dus daar kan ze ook op gaan zitten.
Als wij weggaan, blaft de hond. Ook als we 's avonds naar boven gaan om te slapen zit hij beneden te blaffen. We hebben vanalles geprobeerd. Radio aan, lamellen dicht, lamellen open...Iemand nog tips? Ik heb er zelf geen last van maar de buren wel
(ik weet niet of t uitmaakt, maar het is een Jack russel reutje van bijna 6 jaar)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing