Kunnen (huis)dieren je aan je uiterlijk herkennen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
En misschien nog wel belangrijker; is dat bevordelijk voor de genezing of kan ik het beter voorkomen?
Afgelopen weekend is onze hond in zijn enthousiasme tegen een kast aangerend. (hij zat achter zijn knuffel aan...) De volgende dag had hij vreemde bulten op zijn lijf en koorts. Dus uiteraard naar de dierenarts geweest. Alleen nu is 1 van die bulten open (volgens mij was het een blaar of een ander soort vochtbult) en likt hij hier constant aan. Wat moet ik ermee?
Toegevoegd na 1 uur:
toch maar even een fotootje gemaakt, vind de wond toch wel groot... wat denken jullie?
Mijn partner denkt dat een dier dit weet. Zelf denk ik dat een dier verbaasd is wanneer het jong geboren wordt maar dat die verbazing wel snel omslaat in moederliefde.
Toegevoegd na 2 minuten:
Ik vond het zelf niet te vreten dus had ik het mn kat maar gegeven. Ook hij deinst ervan terug. Hoe komt dat?
Toegevoegd na 5 minuten:
verse kaviaar
Hij eet 's morgens harde brokjes en 's avonds vlees, en krijgt regelmatig een "tandsteenkluif" of hoe zoiets ook heet. Toch heeft hij tandsteen en dat moet weg.
Ik wil het liever niet aan de dierenarts overlaten. Misschien krijgt hij dan een lichte narcose, en dat schijnt bij zijn ras (Irish Softcoated Wheaten Terrier) soms slecht af te lopen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing