ik heb vocht in mijn tussenmuren, hoe kan ik dit het beste verwijderen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb dedeur van mijn schuur in de grenen buitenbeits gezet van gamma, maar de deur is op meedere plekken geel uitgeslagen. Hoe komt dit en wat kan ik er aan doen?
ik heb bijvoorbeeld een peperplant. als ik deze in de winter buiten zet en kijk welke het best overleef en dat vijf keer doe zou de plant dan beter tegen kou kunnen?
Ik wil een kippenhok maken op de vlonder. De vlonder heeft planken met een soort vierkant ribbelpatroon (als ik het in letters moet laten zien ongeveer zo: unununu). Tussen de planken zit ook een gleuf van ongeveer een centimeter. Nu wil ik dus een kippenhok maken op deze vlonder. De kippen wil ik op aarde laten lopen. Wat kan ik onder het kippenhok leggen zodat de kippen geen last hebben van de vlonder en dat er aarde op kan. Maar ook zodat de vlonder niet gaat rotten als het regent. Ik zat te denken aan worteldoek maar daar komt de regen gewoon door heen en daar wordt en blijft het hout erg nat van.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing