welke verf kan ik het beste gebruiken voor de muren in de badkamer?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wij hebben 2 toortsen aan de muur hangen met kaarsen, vonden wij altijd heel leuk staan. MAAR nu zitten wij dus met roet plekken op het plafond. Vind het nu ineens een stuk minder leuk. Haha.
De rest van het plafond is ook niet echt meer wit, is echt aan een nieuwe beurt toe.. maar hoe moeten wij nu te werk gaan??
Ik zie er als een berg tegenop.
Toegevoegd na 13 minuten:
Waarmee moet ik het schoonmaken...??
er bestaat tegenwoordig kartonnen plaatmateriaal dat als hout te verwerken is, licht van gewicht is, zeer sterk is en GEEN MDF is.
Enig idee hoe dat heet? En waar het te koop is?
Toegevoegd na 2 dagen:
Ze bouwen er huizen van in droge gebieden... en ik kan er niet achter komen hoe het spul heet!
Ik ben opzoek naar een site(s) waarop bouwtekeningen staan van nestkastjes van allerlei soorten vogels. Weet iemand misschien welke site(s) hiervoor goed zijn?
(graag de link erbij plaatsen)
Hij zei dat het kwam omdat gebruikte tegels vol kleine scheurtjes zitten en dat er hierdoor geen rechte stukken geknipt kunnen worden.
Wie heeft hier ervaring mee?
Toegevoegd na 1 uur:
Het gaat om 30x30 beton of stoep tegels
Toegevoegd na 1 uur:
Het gaat om 30x30 beton of stoep tegels
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing