hoe snijd je een aluminium plaat van ongeveer 0,3 mm dik?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik woon in een flat op de vierde verdieping en in de flat beschikken wij over blokverwarming, nu maakt mijn verwarming heel veel geluid( je hoort het water heel erg stromen) en begreep ik dat ik hem moet ontluchten. Maar hoe doe ik dit?
Hoe werkt het mechanisme dat ervoor zorgt dat de toiletbril langzaam dichtgaat?
We hebben een nieuw huis, maar op zolder ligt geen vloer (je kijkt direct op het plafond). Wat voor planken heb ik nodig en hoe moet ik deze erop maken? Hoe heten die planken?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing