Hoe hou ik muggen op een afstand als ik s nachts buiten wil slapen?
Ik wil vannacht op m,n eigen terrasje buiten slapen in een dunne slaapzak. Maar ik heb geen zin om morgen onder de muggenbulten te zitten
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Hobby's & Vrije tijd. Specifieke vragen over fotografie, tekenen en schilderen en textiel en handwerken vind je in één van de subcategorieën.
Ik wil vannacht op m,n eigen terrasje buiten slapen in een dunne slaapzak. Maar ik heb geen zin om morgen onder de muggenbulten te zitten
We willen een lf route fietsen en eer een paar dagen over doen. Om steeds een online kaart te bruiken is dus een beetje duur. Ik weet dat er bordjes staan maar soms wil je ook even een andere route pakken of naar een tentje dus wijk je wel eens af en dan is een telefoon aan je stuur wel handig. Opladen is geen probleem ivm powerbank. Kortom een kaart (zeg maar soort google maps met alle straten in de omgeving van de route), en offline te gebruiken.
Adapter ingestoken uiteraard.
Ik kocht deze camera’s voor 10 euro. Een kennis van mij zei: “daar heb je te veel voor betaald”. Ik antwoordde: “het zijn spiegelreflexcamera’s”. Ik begin er nu wel aan te twijfelen, dus zijn dit spiegelreflexcamera’s?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing