Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kan ik mijn laptop veilig vervoeren?

Ik heb een probleempje.
Ik heb een kleine half jaar een laptop die voor school bedoeld is. In het begin mocht ik hem niet meenemen van mijn moeder, omdat zij bang was dat hij kapot zou gaan. Volgende week heb ik profielwerkstuk dagen en daar heb ik mijn laptop sowieso bij nodig. Maar ik heb geen tas waar ik heb in kan doen. Ik heb alleen een hoesje. Met hoesje of zonder, past hij niet in mijn schooltas.
Heeft iemand een idee hoe ik hem met weinig moeite en gedoe kan vervoeren naar school zonder Dat ik kans loop om schade op te lopen?

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
in: Hardware

kan ik whisky gebruiken om oude koelpasta te verwijderen van cpu?

Ik ben van plan om morgen mijn playstation 4 een schoonmaakbeurt te geven. En daarbij wil ik ook de oude koelpasta vervangen met nieuwe(arctic silver 5). Ik heb begrepen dat je het beste sterke alcohol +/-96% moet gebruiken om de oude koelpasta te verwijderen zodat je geen residu achterlaat. Ik heb dat niet in huis, maar ik ben benieuwd of ik hiervoor whisky kan gebruiken. Ik heb namelijk gelezen dat sommige mensen ook wodka gebruiken en dat net zo goed werkt.

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
in: Hardware

Hoe veel is mijn Gaming setup waard?

Dag allemaal dit is mijn eerste vraag op de website dis ben best benieuwd hoe snel ik antwoord krijg. De vraag is als volgd. Ik heb ongeveer bijna helemaal mijn setup af nu vraag ik me toch af hoeveel het nog waard is na 2 jaar had sparen. De spec zijn als volgt.

Pc
Nzxt s340 elite (case)
Msi z270 Gaming pro carbon(moederbord)
i5 6600k
Gtx 1070 founders edition Zotac
1tb had
225gb ssd M.2 slot

Setup:
Razer ornata (toetsenbord)
Razer deathadder elite (muis)
Razer firefly (muismat)
Lg 34uc79G (monitor)
Bureau Ikea (180€)
Bureau stoel (80€)
Dit allemaal te samen heeft mij in de tijd 4000€ gekost inclusief games
Hoeveel schatten jullie dat het nog waard is ? K probeer ook nog foto’s te uploaden.
Mvg. Milan !

Verwijderde gebruiker
7 jaar geleden
in: Hardware
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing