Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Mijn laptop taat een soort van bekend om de goede graphics & bet mooie beeld. Nu vind ik de kleuren raar overkomen, is hier iets aan te doen?

Ik heb de HP Envy m6. Door de AMD A6 vision processor met radeon graphics staat het bekend om mooie graphics en een prachtig beeld. Nu vind ik echter de kleuren heel raar overkomen. Als ik een programma terugkijk of youtube filmpjes kijk dan zijn de lippen van de mensen steeds bruin, blond haar lijkt wel roze, en de kleuren verschillen sowieso gewoon enorm als ik het bijvoorbeeld vergelijk met hetzelfde filmpje op mijn iPhone. (Daarbij vind ik mijn iPhone dus beter omdat die kleuren meer realistisch zijn.) Kan ik hier iets aan doen? Kan ik ergens misschien de kleuren aan passen ofzo, ik weet het ook niet..?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Hardware

Is de pc die ik samengesteld heb goed genoeg voor de dingen die ik er mee wil doen?

Hallo allemaal,
Ik heb zelf een computer samengesteld bij gamepc.nl en ik wil graag weten of ik niet aan iets te veel heb uitgegeven en ik wel een goedkoper model kan nemen, of dat ik van iets beter een wat duurder en beter model kan nemen. Mijn specs:

- Asus B85M-E33 (Moederboord)
- intel core i5 4670K 3.4 gHz (Processor)
- 600 watt cooler master voeding (Voeding)
- standaard koeling (Koeling)
- Asus Xonar DG (Geluidskaart)
- crucial ballistix sport 8GB DDR3-1600 (Werkgeheugen)
- 2 TB sataIII hardeschijf (Hardescijf)
- Nvidea GTX660 2GB (Videokaart)

met mijn computer wil ik vooral het spel league of legends spelen maar dat dan met skype tegelijk aan, ook ga ik Bioshock infinite spelen en crysis 3. Ik download muziek en doe een aantal dingen tegelijk zoals gamen en muziek luisteren. Buiten dat wil ik nog een erg snelle computer hebben. Maar het moet (zonder windows of een monitor) onder de €950 blijven.
Alvast bedankt voor het antwoord.

Gr. PCNoob

Toegevoegd na 36 minuten:
ook wil ik nog vermelden dat bij het moederboord en de voeding geen goedkoper model mogelijk is

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Hardware

Kan iemand mij uitleg geven over interne en externe usb connectoren?

Hallo allemaal, ik ben bezig met een computer samen te stellen en ik kom ergens niet uit. Op de case beschrijving staat: I/O connectors: 1x 3.0 usb 1x 2.0 usb en op het moederboard dat ik geselecteerd heb staat: interne I/O connector: 2x 2.0 usb en externe I/O connectoren: 2x 2.0 usb en 4x 3.0 usb.
Ik snap dit dus helemaal niet en heb geen zin om te weinig usb aansluitingen te hebben, kan iemand mij dit alsjeblieft uitleggen?
Graag zo snel mogelijk antwoord en alvast bedankt

Gr, PCNoob

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Hardware
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing