Op het werk gebruiken ze server pc's op een intern netwerk, kan ik hier een AP op aansluiten?
Ik wil dan graag gebruik maken van draadloos internet op mn iphone
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil dan graag gebruik maken van draadloos internet op mn iphone
Toegevoegd na 53 seconden:
ik kreeg te horen dat ik voor minecraft niet perse java jre nodig heb alleen ik weet niet als mijn videokaart het aan kan en ik weet niet hoe ik dat kan checken.
mijn computer is : HP Pavilion p6550.
Hier kan je de specs zien
http://www.computerstore.nl/product/98334/hp-pavilion-p6550-pc.html
Alvast Bedankt,
Met vriendelijke groet,
Len
Ik heb nu een probleempje met mn drivers van mn pc. Ik heb een Acer Aspire V3-771G al een paar maanden, maar toch blijven er problemen ontstaan. Sommige krijg ik opgelost maar andere blijven voor mij toch een vraag. Maar nu zit ik met een probleem dat mn camera niet wil verbinden met mn laptop, terwijl de USB driver up to date is gebleven, en de camera WEL werkt met een ANDERE computer met Windows 8! Ook in het apparatenbeheer staan ook veel apparaten als onbekend apparaat.
Ik hoop dat iemand misschien de oplossing weet!
Gr.
Lars
P.S. Moet ik misschien mn computer weer herstellen naar de fabrieksinstellingen of hem even terug brengen naar de shop voor onderhoud?
Toegevoegd na 2 dagen:
kan je met deze card Combat arms op high spelen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing