wie weet of de samsung tab 10.1 GT-P7500 geschikt is voor g4 netwerk kpn?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een Wacom Bamboo en altijd als ik mijn computer opstart, dan reageert hij wel met mijn handen, maar niet met de stylus. Vroeger dan ging hij het uiteindelijk wel doen na een tijdje, maar ik wist nooit wat ervoor zorgde dat hij weer reageerde. Zou iemand die hiervan verstand heeft mij kunnen helpen? Dankuwel.
PS: Ik heb een paar keer de USB aansluiting eruit te doen en er dan weer in, maar dat doet het ook niet.
Wat voor techniek (routers, software etc.) wordt gebruikt om zo'n groot oppervlakte te voorzien van een dekkend draadloze verbinding?
Als er ook geen pen beschikbaar is, wat is er dan als alternatief om bv je gsm te bedienen?
Hoe kan je bv zelf een pen maken?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing