Hoe heet die verbindingskabel (en de fiche) waarmee je je laptop op een televisiescherm of muziekinstallatie kan aansluiten?
en zijn er nog vereisten om dit te kunnen doen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
en zijn er nog vereisten om dit te kunnen doen?
Laptop valt regelmatig uit, nu zegt de een batterij vervangen en de ander adapter, hoe weet ik nu waar het aan ligt?
De desbetreffende pagina toont dan een zandlopertje maar je kunt nergens op,nog nooit last van gehad.
Een collega heeft 50 usb sticks besteld voor het gebruik met de pc. Nu blijken de verkeerde besteld te zijn; het zijn sticks die je van een wachtwoord moet voorzien bij het eerste gebruik. Helaas zijn alle verpakkingen al geopend, dus terugsturen kan niet meer.
Nu werken we met clienten die visueel beperkt zijn, en een wachtwoord invoeren al lastig kan zijn. Ik wil de usb sticks zonder wachtwoord gebruiken. Is er een manier om de sticks te gebruiken zonder wachtwoord, door formatteren o.i.d.? Het gaat om de DataTraveler Locker+ G2 van Kingston.
Ik wil een harde schijf van 120GB vervangen door een van 320GB kan dat?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing