Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kan ik een beschadigde map geforceerd verwijderen van mijn externe harde schijf?

Ik had net een kopie gemaakt van wat bestanden wat totaal 60GB was, dit wilde ik annuleren en dat lukte niet het duurde een eeuwigheid tot hij het annuleerde.. Ik werd ongeduldig en trok de schrijf eruit.
Dacht daarna alles netjes te kunnen verwijderen zodat ik opnieuw de juiste gegevens erop kon zetten.

Echter kan ik de map die was aangemaakt niet meer verwijderen krijg de volgende melding:

- "Fout 0x80070570: Bestand of map is beschadigd en onleesbaar."


Ik googelde op programma's die dit zouden moeten kunnen fixen maar niks start op.. De programma's zijn niet geschikt voor 32 bit systeem..

- Wie weet hier een oplossing voor?
Let op: Het gaat om een externe schijf.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Hardware
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing