Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

hoe krijg ik deze harde schijf werkend?

Ik ben bezig een andere computer te installeren. In deze computer zit een harddisc met een sata aansluiting en 2 dvd-spelers met een ide aansluiting. Omdat de oude computer de geest heeft gegeven wil ik de harde schijf met een ide aansluiting er uithalen en op een van de tijdelijk losgekoppelde connectors van een van de dvd-spelers koppelen.
Wanneer ik dit doe, start de computer niet mee op en blijft in het scherm hangen waar je via F1 naar de setup kan gaan. Maar omdat dan ook het toetsenbord nog niet werkt, kan er dus helemaal niks meer.
Heb ik een werkwijze gekozen die technisch niet kan, of doe ik iets verkeerd?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Hardware

Hoe kan ik een externe harde schijf draadloos met mijn laptop verbinden?

Je kan een externe harde schijf op je router aansluiten en via het netwerk delen, maar de KPN experia box ondersteunt geen harde schijven die voor OSX zijn gepartitioneerd. Wie weet een andere oplossing, iets van draadloze usb of wat dan ook. Ik heb al gegoogled, maar nog nergens iets tegengekomen wat voor mij de uitkomst biedt.

Bij voorbaat dank voor jullie bijdrage.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Hardware

Waarin krijg ik een één of andere turkse/franse/engelse/amerikaanse radiozender op mijn surround sound speakers?

Oke, dit is nogal apart maar een tijdje heb ik er al last van.
Als ik mijn speakers aanzet en ik ben een spelletje aan het spelen hoor ik opeen een radiozender ofzo uit mijn speakers...:S heel apart? waar komt dat door? als mijn speakers uit zijn hoor ik het gewoon niet... het is geen geluid van het spel ofzo want als ik niks aan heb staan dan gebeurd het ook... plz help me hoe kan ik het voorkomen?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Hardware
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing