Mijn netwerkkaart wordt niet herkend.. Kan iemand me helpen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik zal binnenkort deze computer kopen en wil graag weten hoelang het duurt om een bestand van 334 MB te downloaden. Hier de specificaties: http://to.ly/f1u1
heb de onderkant al helemaal open gehad, maar kan niks vinden.
Ik heb een laptop zonder internet en daar wil ik graag Sony Vegas Movie Studio HD Platinum 11 Production Suite op hebben. (wil ik kopen via bax-shop.nl ) kan dat? Want als Sony Vegas Movie Studio HD Platinum 11 Production Suite thuis word geleverd, staat dat toch op een cd die je gewoon in de laptop moet stoppen? Je hoeft dan toch geen internet te hebben, om Sony Vegas Movie Studio HD Platinum 11 Production Suite te installeren?
2 jaar geleden heb ik een laptop gehad die van ongeveer een meter verwijderd werd als ik ging slapen. Tijdens het inslapen kreeg ik altijd het idee dat die laptop vreemde signalen afgeeft terwijl die uitstaat!? Het ging ongeveer zo; "zzzzttttttsssttrtttsszzzt zzzzst trzzzzst" En nu komt de onthulling!! 2 jaar geleden had ik 'm weggedaan en tadaa!! Probleem opgelost! En nu ik weer sinds een paar dagen laptop heb, speelt dat probleem weer!! Toeval? I don't think so! Nu is mijn vraag, is het mogelijk dat er extern via defensie of wat dan ook, door bepaalde beroepsgeheime techniek bij de data kan worden gekomen terwijl die laptop uitstaat?! Ik heb er nl wel erg last van sinds ik die rotzooi naast mn bed heb!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing