Kun je de hardeschijf uit de Medion X PC halen?
Kan ik een andere hardeschijf erin plaatsen. Geen externe hardeschijf maar gewoon ingebouwd.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Kan ik een andere hardeschijf erin plaatsen. Geen externe hardeschijf maar gewoon ingebouwd.
als ik hardware aansluit,krijg ik geen melding op buroblad,(eerst wel).om te openenen moet ik nu via start-computer naar de betreffende hardware.hoe krijg ik die melding terug op buroblad?windows 7.alvast bedankt.
ik heb emachines e525 laptop
en het heeft 3 gb RAM maar nu zegt die dat ik 2 gb ram
heb. hoe kan ik mijn RAM terug op 3 GB zetten
Beste leden van goeievraag.nl. Ik heb sinds kort een laptop gekocht.Het is de Acer 5750G.Dit is de site waar ik m heb gekocht( voor de specs etc.)
http://www.wehkamp.nl/computer-telecom/laptops/laptops/acer-aspire-5750g-32354g32mn-laptop/C31_6F4_F41_745799/?MK=143798&PRmin=355&PRmax=1880&KAPRmin=35500&KAPRmax=1
Er staat::
Geheugen: 4 GB DDR3 RAM (4 GB)
- Maximaal geheugen / aantal slots: 8GB DDR3 RAM / 2 slots
Er zit 4 gb RAM op.Maar nu snap ik het niet.Moet ik in de winkel 4 GB RAM halen en het in de laptop doen zodat ik 8 Ram heb? Het zou fijn zijn als er iemand zou kunnen uitleggen hoe ik nu mijn ram van 4 naar 8 kan vergroten.
En als u een site erbij zet waar ik er een kan kopen zou dat heel fijn zijn. Alvast bedankt!
Ik ga op vakantie en ik heb een Webcam + streaming software op mijn pc. Nu wil ik bijvoorbeeld iedere dag mijn pc even inschakelen om te kijken of thuis alles nog goed is. Hoe zou ik dit moeten doen? Ik heb wel verstand van computers maar ik gebruik log me in, weet niet of het daar mee kan als je de free version hebt..
Toegevoegd na 1 uur:
Ik draai Windows 7 ultimate 84x en ik heb een Apple device waarmee ik de pc wil besturen
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing