Ik wil fotos van een sdcard op mijn gsm zetten zonder de tussen komst van een computer. Kan dit?
Ik heb een sdcard reader. Die zou ik dan aan mijn gsm willen koppelen. Kan mijn gsm dan de sdcard lezen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een sdcard reader. Die zou ik dan aan mijn gsm willen koppelen. Kan mijn gsm dan de sdcard lezen?
Ik wil mijn ps3 mee nemen in de auto om er op te spelen we hebben stroom in de auto met de ps2 ging het vorig jaar super gaat dit ook goed met de ps3
Ik heb 2 harde schijven één van Western Digital van 2 TB en één van Lacie van 500 GB. Wanneer ik de Lacie met de usb poort van de Time Capsule verbind verschijnt die op mijn windows 7 laptop in computer/netwerklocaties. Wanneer ik de Western Digital verbindt lijkt er niks te gebeuren. Kan iemand mij helpen?
None
Er was een Hdd Kapot er was geen mogelijkheid om de Hdd op te starten dus heb ik een live usbstick gemaakt van
Ubuntu en gekeken wat voor gegevens er nog vielen te redden maar nu blijkt dat een paar mapjes leeg zijn kan dit door de beschadiging van de Hdd of ondersteunt Ubuntu dit niet op een of andere manier?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing