Heeft het nut om een groter scherm te kopen om het beter te zien?
Ik zet af en toe een leesbril op omdat het voor mij lastig wordt om alles scherp te zien. Zou een groter scherm helpen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik zet af en toe een leesbril op omdat het voor mij lastig wordt om alles scherp te zien. Zou een groter scherm helpen?
Hoi, ik Ben een fanatieke bf3, mw3 en gta 4 gamer ik zoek een nieuwe laptop voor max 580 euro (als er echt heeel veel verschil is 620 euro) ik wil een 14of15 inch en hij moet stevig en niet heet worden en een redelijke accuduur.
alvast bedankt!
Toegevoegd na 56 seconden:
Is deze wat? http://www.electrocorner.nl/detail.aspx?artcode=SYSNB1539&utm_source=kieskeurig
De busjes op het moederbord hebben een speciale naam, echter ben ik de naam vergeten iemand enig idee wat de officiële benaming is?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing