Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Geluid van mijn laptop werkt opeens niet meer?

Ik heb een HP Pavilion dv7-1240ed
En sinds paar dagen werkt het laptop geluid niet meer ik heb herstel geprobeerd ook niet.

Toegevoegd na 51 minuten:
me laptop zat propvol, dus ik ging het formatteren met recovery schijf, en na dat werkte het geluid nog, heb update's gedaan, en sinds kort werkt me laptop geluid niet meer. ik heb apparaatbeheer bekeken en daar staat de geluidskaart wel geïnstalleerd en er zijn geen vraagteken of problemen erbij en ook staat hij niet op mute, het aan en uit knop werkt wel maar geen geluid, ook als ik Windows start is er geen geluid.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Hardware

[Zie toelichting!] Staat mijn harddisk op punt van overlijden?

Of is het volgende gedrag van de harddisk iets wat hoort bij dit type?

Ik heb een Samsung HD103SI en een Samsung HD154UI beide schijven maken vrijwel geen geluid, totdat ik iets ga doen wat de harddisk(s) aanspreekt. Ik probeer bijvoorbeeld een map te openen op 1 van de schijven, dan hoor ik dat de schijf gaat spinnen, geeft een klik en dan opent de bewuste map. Dit proces neemt vaak een seconde of 4 in beslag.

Heb de schijven al gescand op errors, maar daar komt geen melding vanaf.

Nou zijn deze 2 schijven speciale "eco friendly", groene schijven, dus wellicht uit milieu overwegingen dat ze dit gedrag vertonen en dat ze alleen opspinnen en actief zijn zodra dit echt nodig is..

Ik vind het hoofdzakelijk buitengewoon irritant als dit een "feature" is...

Nou de hamvraag, zijn ze aan het overlijden of hoort dit?
Heeft iemand ervaring met deze schijven en bijbehorend gedrag?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Hardware
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing