Ik wil de biosbatterij liever niet vervangen, is het mogelijk dat hij de tijd sowieso opslaat zonder cmos batterij?
Is het mogelijk om de tijd ook zonder cmod batterij op te slaan?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Is het mogelijk om de tijd ook zonder cmod batterij op te slaan?
Ik ben opzoek naar een klein lcd schermpje met hdmi ingang. Ik wil hem gaan gebruiken voor een raspberry pi(een klein computertje dat binnenkort uitkomt). Het liefst een goedkope, misschien een schermpje voor in de auto, om dvd’s op te kijken.
Evt. touchscreen, als dat niet te duur wordt.
Het liefst geen tweedehands.
Ik heb zonet een computer is elkaar gestoken en ik wil W7 installeren. Helaas krijg ik altijd de volgende foutmelding: A required CD/DVD drive device driver is missing. If you have a driver floppy disk, CD, DVD, or USB fkash drive, please insert it now.
Note: If the Windows installation media is in the CD/DVD drive, you can safely remove it for this step.
Sinds enkele dagen als ik een spel wil spelen lukt het niet of nauwelijks om hem afgespeeld te krijgen.
Nu doe ik er een niet beschadigde CD-rom in van een spel, en je hoort alleen maar tiep, tiep tiep, en dan een hele tijd niks en dan hoor je dat hij hem deels afspeelt dus de het geluid gaat omhoog z.zz.zzzz zoiets.
Heb ook al probleem oplossen etc. gedaan maar staat dat alles correct werkt.
Andere laptop geprobeerd en daar doet hij het wel op.
wat te doen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing