Is het slecht voor een externe hardeschijf als je hem alleen aanzet om wat over te zetten en dan gelijk weer uit zet en dit natuurlijk meer x per dag?
Zie vraag!
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Zie vraag!
Goeie dag GV'ers
Na 1 week mijn computer niet gebruikt te hebben doet mijn muis het niet meer. Ik heb al verschillende muizen geprobeerd van draadloos tot met draad. Van de usb versie en het groene bolletje versie. Van muizen met instalatie en zonder instalatie niks werkt. De muizen krijgen wel stroom. Want de laser gaat branden. En mijn ontvanger van de draadloze muis ontvangt het signaal wel. Maar er gebeurd niks op mijn scherm. Wie o wie kan mij helpen??? Ik draai op windows 7
ik wil de oude macbook kopen vanwege de prijs van de nieuwste, ik heb niet heel veel geld om de laptop te kopen.
Toegevoegd na 35 seconden:
of de nieuwere breedbeeld versie van deze!
Als ik mijn laptop opstart geeft hij na het bootscreen : à disk read error ocurred.
Press Ctrl+alt+del to restart.
Omdat mijn garantie is verlopen kan ik hem niet meer laten repareren.
Mijn laptop is al vele Malén gerepareerd onder de garantie ik ben bang dat als ik ervoor betaal dat ie zoiezo erg snel weer problemen zal tonen.
Als iemand een plek in de buurt van Amsterdam kent waar ik hem kan verkopen zou dat erg fijn zijn.
Ik heb een intel core i5 2de generatie quadcore
Een msi geforce 1gb videokaart gtx440
4gb intern geheugen
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing