Ondersteunt de MacBook Pro SATA 600?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een nieuwe laptop gekocht, en ik wil niet dat mijn batterij weer zo lui wordt als bij mijn vorige laptop (toen had ik altijd de stekker in het stopcontact).
Nu wacht ik steeds tot de batterij bijna op is en dan zet ik mijn laptop uit, en laad ik hem volledig op.
Nu wil ik straks de sims 3 gaan doen. Is het dan slecht als ik tijdens het spelen de stekker erin laat zitten?
Want zo'n spel kost best veel energie, en wil niet dat mijn laptop halverwege ineens uitvalt.
Pentium 3 600mhz processor
12.1 tft scherm 1024x768
12 gb hdd
320mb ram
De MicroSD heeft 4 GB (3,79 GB).
Ik gebruik hem voor mijn digitale camera.
Maar welk bestandssysteem kan ik het best gebruiken?
En welke clustergrootte?
Het gaat mij er vooral om dat de foto's zo snel mogelijk erop gezet kunnen worden (dus dat ik niet zo lang hoef te wachten na het maken van een foto).
Toegevoegd na 1 minuut:
O ja, en is het beter om een vinkje te zetten achter 'Snelformatteren', of kan ik dat beter niet doen?
Als ik geluid wil afspelen dan krijg ik uit de speaker geluid en op de computer zelf geluid. Dat is irritant want ik wil alleen mijn geluids boksen horen. En niet het geluid uit de pc want die wil ik niet. Ik heb een Logitech ls21 Wie weet de oplossing?
Toegevoegd na 6 minuten:
Ik wil alleen geluid horen uit de speaker en niet uit de computer zelf hoe kan ik dat dempen uit zetten??
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing