Ik wil graag Windows XP op mijn externe harde schijf zetten. Kan dat?
Ik wil graag Windows XP op mijn externe harde schijf zetten. Kan dat?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil graag Windows XP op mijn externe harde schijf zetten. Kan dat?
None
Hij gaat zo'n 2 uur mee. Dat vind ik nogal weinig voor een laptop van 650 euro. Zijn er trucjes waardoor je toch net iets langer kan om misschien de 3 uur te bereiken zoals helderheid van het scherm lager zetten.
Mijn laptop sluit zichzelf regelmatig af omdat hij te heet wordt (vooral bij het kijken van filmpjes op bijvoorbeeld uitzending gemist). Nu heb ik wel eens gelezen dat het kán komen doordat er veel stof binnenin de laptop zit, maar hoe krijg ik dat eruit? Ik heb 2 linkerhanden en ben totaal niet technisch!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing