Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Mijn Windows Media Player "stuttert" soms. Waaraan ligt dat?

Soms worden de beelden vertraagd weergegeven. Dus niet vloeiend. Maar na een half uur is dat bijvoorbeeld voorbij en zeker als ik mijn pc terug op start en windows media player start, is het voorbij en werkt Windows media player perfect.

Ik heb ook eens tijdens het stutteren het proces "beheer van bureaubladvensters" uitgeschakeld (dwm.exe in processbeheer) en dan is het stutteren ook voorbij. Maar dan schakelet windows 7 wel over op Windows Basic thema.

Mijn grafische kaart is ATI Radeon HD 5700.
Instaleren van nieuwe driver heeft niets geholpen, stutteren komt terug. Maar dus als ik het proces dwm.exe uitschakel, is het stutteren ook voorbij. Dus heeft waarschijnlijk toch met de aero effecten te maken. Maar mijn grafische kaart is toch goed genoeg?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Hardware

Laptop nu kopen of wachten?

Ik mocht van mijzelf een laptop kopen ald ik geslaagt ben. Nu hoor ik dat pas de 16e maar nu is hij plots in de aanbieding bij de mediamarkt en bcc voor 70 euro minder zie http://tweakers.net/pricewatch/280113/asus-n53sv-sz404v.html ik kan hem nu kopen voor 770 of ik kan 2 maand wachten tot ik de laptop daadwerkelijk nodig heb... Zou ik over 2 maande. Hetzelfdd of iets beters kunnen kopen voor ook 770 euro?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Hardware
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing