kan ik mijn laptop en computer verbinden met een netwerkkabel?
en hoe doe ik dat
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
en hoe doe ik dat
Welk merk type raden jullie mij aan en heb je goede ervaringen mee?
bedankt!
Ik heb een wat oude PC staan hier, er staat Windows XP op en sinds kort start hij niet meer. Als ik de PC aanzet krijg ik geen enkel piepje te horen, de harde schijf gaat draaien, de CD-ROM gaat draaien, de fans draaien, het beeld blijft zwart (monitor blijft in slaapstand), lampje van NUM-LOCK gaat aan en blijft aan (kan ik niet uitzetten). Hij lijkt dus direct bij het starten al vast te lopen en er komt geen beeld.
Ik vermoed dat het een hardwarematig probleem is maar heb geen idee waar het mis zou kunnen zijn, wat denken jullie?
Toegevoegd na 1 uur:
Ik zal mijn vraag even uit moeten breiden:
- Ja ik heb er nog geheugen in zitten
- De computer heeft tot voor kort prima gewerkt en aan de jumpers zou het nu dus niet kunnen liggen
- Ik krijg HELEMAAL GEEN beeld, dus ik kan ook niet vanaf een CD starten en ik kan niet in de BIOS.
- Nog een detail wat misschien iets zegt: "lampje van NUM-LOCK gaat aan en blijft aan (kan ik niet uitzetten)"
- alle randapparatuur is ontkoppeld
- ik hoefde me normaalgesproken niet aan te melden dus ik kom normaalgesproken niet terecht bij een welkomscherm
- Mijn harde schijf heb ik via USB op m'n laptop aangesloten, die schijf is prima in orde...
Allemaal dank voor de voorlopige antwoorden!
bij probleem oplossen staat bij hardware en apparaten dat de hardware mogelijk niet gedetecteerd is hoe moet ik dit oplossen ik heb ook bijna nooit geluid op youtube heeft dit er soms mee te maken
Uiteraard maak ik gebruik van de correcte drivers maar is het zo dat mijn videokaart een beperking heeft op de resolutie? Ik overweeg namelijk een groot scherm te kopen maar ik weet niet of ik dan wel goed beeld zal hebben.
Ter info voor jullie; dit is mijn hardware: http://www.intel.com/support/graphics/intel845g/sb/cs-009072.htm
Ik heb hier echt geen verstand van, ik heb meer met internetdingen ;-)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing