Crossover(linux) of winehq?
ik heb linux op mijn pc, en wil daar graag ook windows software op draaien ik ken hier 2 programma´s voor: winehq en crossover. welk programma is beter
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik heb linux op mijn pc, en wil daar graag ook windows software op draaien ik ken hier 2 programma´s voor: winehq en crossover. welk programma is beter
Mijn 17 inch tft monitor start heel slecht op
hij geeft wel een groene led maar die knippert
bij het opstarten van de computer
Maar na een bepaalde tijd gaat ie gewoon aan ?
Dat kan wel heel lang duren overigens
en de rest van de dag heb ik er geen last meer van
ook niet al ik opnieuw opstart.
maar de volgende dag hetzelfde euvel
het ligt niet aan de kabel en ook niet aan de videokaart
en de voeding zit in de monitor ingebouwd.
ook het menu op de monitor bedienen helpt niet
maar zodra ik de kabel los haal zie je wel de melding geen signaal verschijnen.
Hij doet dit op alle pc's die ik heb geprobeerd
het lijkt wel of hij een soort spanningsdrempel niet overgaat of zo.
is het nog de moeite waard om er naar te laten kijken ?
wat hij is nog niet zo oud en ziet er verder goed uit.
Dit is niet leuk meer.
Toegevoegd na 26 minuten:
Oh crap, de titel moet zijn 'doen', niet 'toen'.
Of kan er dan iets doorbranden, bijv. als 't (m)A-getal niet is zoals ie moet zijn...
Ik merk zelf sinds mijn computer thuis op Linux Ubuntu draait dat ik geen functionaliteitsverlies heb, maar dat de harddisk van mijn computer veel minder actie heeft - dus wellicht ook minder slijtage/kans op falen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing