Hoe kan ik mijn computergeschiedenis terughalen?
Zoals de vraag luidt,ik wil de geschiedenis terughalen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Zoals de vraag luidt,ik wil de geschiedenis terughalen.
Ik zie namelijk helemaal geen verschil op mijn Full-HD LCD-TV. Kan iemand mij uitleggen wat het verschil is tussen 480p en 576i? Ik dacht dat PAL 576i was en NTSC 480i.
Ik moet er nog aan toevoegen dat ik een 100Hz TV heb.
x86 (32 bit) heet x86 omdat vroeger de 32-bit processors modelnummers hadden die eindigden op 86, de 80286, 80386, enzovoort. Daar komt x86 dus vandaan. Maar waar slaat x64 dan op? Er waren toch geen processors die 'iets64' (oftewel x64) heetten?
hoe komt de toner op het papier? brand de laser de toner in het papier?
op het sisco modem van upc zit namelijk maar een lan poort gebruik win7 rc
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing