Ik heb net buikgriep gehad, nou heeft mn hond het ook dus vroeg ik me af of ik het weer kon krijgen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ziekten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en seksualiteit vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Een dexa meet de botdichtheid.
Ik weet dat de gemeten waarden berekend moeten worden per persoon.
Ik weet ook dat vanaf -2,5 gesproken wordt van osteoperose.
Maar mijn vraag is -2,5 en lager is inderdaad osteoperose. Maar wat is lager?
Ik heb al -3 gezien, -4.
Maar wat is het laagste dat op een bepaalde plek gemeten kan worden, ooit gemeten is?
Het moet toch ergens stoppen?
Aub niet antwoorden: tot een fractuur (want dan moet er toch een min meting zijn, indien osteoperose de oorzaak van de breuk is).
(Op dit moment zit ik nog niet zo te wachten om met deze vragen naar de huisarts te gaan, dus ik hoopte dat misschien een aantal mensen hier verstand van hebben)
Een week na de gemeenschap kreeg ik hele erge klachten (paar dagen hiervoor vager). Toen naar de huisartsenpost gegaan omdat het ondragelijk was. De dokter zei dat dit genitale herpes is, hier schrok ik van want dit had ik niet verwacht, maar ja dit kun je dus krijgen ook al doe je het veilig.
Nu heb ik een paar vragen:
- Degene waar ik gemeenschap mee had is dus hoogstwaarschijnlijk een stille drager. Ik heb wel klachten gekregen. Stel ik heb in de toekomst gemeenschap met nieuw contact die wel al eens een koortslip gehad hebben. Krijgt diegene dan automatisch (in mijn klachtenvrije periode) sowieso geen GH meer? Of kan diegene het dan ook asymptomatisch? wat hier misschien wel een rol in speelt is dat ik niet weet of ik hsv1 of hsv2 beneden gekregen heb.
- als ik met iemand die stille drager is gemeenschap heb, kan het dan zo zijn dat diegene door mij opeens wel de symptomen kan gaan krijgen?
Nav de constatering dat Bibian Mentel al 12 keer gediagnosticeerd is met uitgezaaide kanker en daarvoor ook op zeer riskante plekken wordt geopereerd. Bij meerdere mensen in mijn omgeving was het 'klaar' na uitzaaiingen. Wat bepaalt dat een tumor wel of niet weggehaald wordt na de diagnose? O.a. zal de locatie van belang zijn.
(Om reacties voor te zijn, ik misgun niemand wat)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing