Waarom moet je lichaam nu eigenlijk rusten als je ziek bent?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ziekten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en seksualiteit vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik kreeg buikpijn snachts van 3/7 ongeveer toen heb ik ook moeten overgeven rustig gedaan en alles laten herstellen overdag ben ik naar voetbal gegaan en een spokentocht helemaal niks aan de hand na de spokentocht ga ik slapen en ineens om half2 ofzo heb ik weer buikpijn en ik moet overgeven alleen het overgeven is nu nog steeds niet gebeurd 12:11
Beste mensen,
Ik vroeg me af waarom mensen boven de 60 jaar een griepprik aangeboden krijgen en geen pneumokokkenvaccinatie?
Men krijgt de griepprik om longontsteking te voorkomen. Toch? Of heb ik dat fout?
Maar als men een pneumokokkenvaccinatie krijgt dan is de kans dat een griep uitmondt in een longontsteking toch met 75 procent verminderd?
Men kan dan wel griep krijgen zonder een hele grote kans op complicaties.
Of zit ik niet in de goede richting te denken. Ik heb gekeken wat er allemaal in die griepprik zit en vraag me daarom af waarom geen prneumokokkenvaccinatie? Pneumokokkenvaccinatie is geen ani-biothica en als en minder complicaties zijn is er ook minder anti-biothica nodig toch?
vr gr Gonna
Ik heb sinds een week of 2 de diagnose van pfeiffer en heb er zonlang ook al last van maar mijn vrag was ben ik nu nog besmettelijk?
Ik ben net gisteren gestart met een antibioticakuur omdat mijn huisarts denkt dat ik de ziekte van Lyme zou kunnen hebben. Ik weet niet of ik gebeten ben door een teek, maar aangezien ik in het middenpunt een korstje heb en daaromheen een kring heb zitten denkt ze dat ik hem misschien onbewust heb weggekrabt.
Dus nu is mijn vraag
hoe lang blijf je zo´n kring zien ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing