Wie weet raad ik voel me slecht door medicijnen voor tekenbeten????
Ik ben gebeten door teken op 5 plaatsen en slik sinds 9 dagen pillen, maar wordt erg misselijk en duizelig heeft iemand ervaring???
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ziekten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en seksualiteit vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik ben gebeten door teken op 5 plaatsen en slik sinds 9 dagen pillen, maar wordt erg misselijk en duizelig heeft iemand ervaring???
Ik heb al flink wat jaren het prikkelbaar darmsyndroom, ook wel spastische darm genoemd. Hier bestaat geen geneesmiddel of medijcijn voor. Daarom wordt door de artsen aangeraden om bijvoorbeeld vezeltabletten te slikken of activia te eten. Daarnaast uiteraard een vezelrijk dieet.
Ik ben op zoek naar andere middeltjes om buikkramp te verminderen en de darmflora gezond te houden.
Heeft iemand ervaring met middeltjes? Het kan zelfs een sap of thee soort zijn. Of wellicht een homeopathisch middel.
Een dieet, activia en vezeltablet doen niet elke dag voldoende hun best, vandaar de vraag.
Als ik slik dan ontstaat er een soort van druk op mijn oor, dit is geen prettig gevoel. Sowieso voelt mijn oor best wel gevoelig aan heb de hele tijd een een kleine steek in beide oren. Heb ook een hele kleine verkoudheid met hoesten en pijn aan de keel maar heb vooral last van mijn oren. Weet iemand wat dit is en vooral een oplossing. Alvast bedankt.
sorry voor het onderwerp maar ik wil het nu toch wel eens weten. Ik kon op internet geen enkel verband vinden...
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing