Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ziekten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en seksualiteit vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Heb een zware bloedarmoede wat zou dit kunnen zijn?

Heb een zware bloedarmoede heb veel te weinig bloedplaatjes, ook rode cellen en witte cellen. Momenteel zijn de onderzoeken nog bezig zou iemand kunnen weten wat het zou kunnen zijn?

Toegevoegd na 1 minuut:
leukemie is het niet in de komende dagen zullen ze iets meer weten heb ene beenmergpunctie moeten ondergaan

Toegevoegd na 4 dagen:
heb de uitslag het is aplastische anemie

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Ziekten

Suikerziekte en Viscose.

Precies een jaar geleden is er bij mij diabetes vastgesteld. Ik ben toen insuline gaan spuiten en na een tijdje ben ik begonnen met Metformine (2 maal daags 1000mg). Helaas zijn de bloedsuikerlevels niet zo goed. Mijn dokter heeft de vorige keer Viscose als optie gegeven. Heeft iemand hier ervaring mee? Het mag eigenlijk alleen gebruikt worden als je BMI >35 is, maar ik heb helemaal geen overgewicht, en blijkbaar verlies je veel gewicht als je Viscose gebruikt. Ik ben bang dat ik mijn natuurlijke, ietwat brede figuur kwijtraak en er dadelijk uitzie als een plank. Dus nogmaals; heeft iemand hier goede/slechte ervaringen mee?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Ziekten

Krijg ik nu de ziekte van Lyme?

Ik ging douchen, en ik zag een zwart beestje op mijn been. (Zie afbeelding, zo groot was hij, heb hem omcirkeld). Ik schrok me kapot! Wat is dat? Hij zat half in mijn huid. Ik heb het beestje er uit getrokken, en nu is dat plekje waar dat beestje zat helemaal rood met een korstje, nou, een schilvertje. Ik vermoed dat het een teek is, heb ik de ziekte van Lyme? Wat kan ik doen?

Toegevoegd na 2 minuten:
Ik kan het plaatje niet uploaden. Ik heb wel een link,

http://informatierijk.nl/images/teken.jpg

Hij was zo groot als de eerste (klein)

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Ziekten
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing