Ik heb 2 maanden na stoppen prednison extreme pijn in spieren en gewrichten. Ik kan niet lopen! Is dit normaal of heb ik een spierziekte erbij ?

Weet jij het antwoord?

/2500

Prednison is familie van ontstekingsremmende stoffen die ons lichaam zelf aanmaakt in de bijnierschors. Als prednison wordt toegediend, gaat de bijnierschors zelf minder van die stoffen aanmaken. Het is daarom belangrijk om niet ineens te stoppen, maar om het gebruik van prednison geleidelijk af te bouwen. De bijnierschors kan intussen opnieuw op gang komen. Ik hoop dat het afbouwen bij jou niet te snel is gegaan. En zelfs dan kan je nog een poos na gebruik problemen ondervinden. Via de link geef ik je wat ervaringen mee van lotgenoten. Toegevoegd na 6 minuten: Dit wil ik er zeker nog aan toevoegen: veel sterkte! Want ik weet dat het niet makkelijk is. Een vriend van mij is ook door die hel gegaan. Het was kiezen: prednison of er nu waarschijnlijk niet meer zijn. Maar nu voelt hij zich gelukkig weer goed. Veel bewegen is het beste wat je kan doen voor je spieren en botten!

Bronnen:
http://forum.viva.nl/forum/list_message/3328732

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100