Wat kan de napijn na een injectie betekenen?

Laatst is er een B12 tekort bij mij geconstateerd.
Hiervoor moet ik voor drie keer elke twee weken een injectie, waarvan ik de eerste gisteren heb gehad.

De injectie kwam in mijn bovenbil, en deed redelijk veel pijn. Ik weet niet of het meer pijn deed dan anders, want ik had op die plek nog niet eerder een injectie gehad.

Maar nu, de volgende dag op mijn werk, is de pijn niet te harden. De pijn zit links naast de geinjecteerde plek en is zo zeurderig en hevig dat ik er een beetje onwel door wordt.

Volgens de dokter, die ik zojuist gebeld heb, komt die pijn absoluut niet door de injectie omdat zij zoveel ervaring heeft. Ik vind die reactie een beetje kort door de bocht.

Heeft iemand anders ervaring met deze injecties; is het normaal dat ze zoveel napijn geven?
Wat kan anders de oorzaak zijn; is er toch fout geprikt of zou ze een zenuw geraakt hebben? Wat kan ik doen om de pijn te stoppen (pijnstillers helpen niet)?

Weet jij het antwoord?

/2500

http://www.voedingscentrum.nl/nl/eten-gezondheid/voedingstoffen/vitamines-en-mineralen/vitamine-b12-of-cobalamine.aspx Dat prikken is een beetje verkeerd gegaan, geen goede prikker geweest.Je hebt er nog 2 te gaan.Is er geen andere oplossing om de B12 op te lossen?

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100