Gaat de vruchtbaarheid van een man achteruit als hij te vaak seks heeft ?
Ik heb regelmatig seks. Nu heb ik ergens gehoord dat als je veel seks hebt dat je dan steeds onvruchtbaarder wordt nu is mijn vraag : is dit waar.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Seksualiteit. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb regelmatig seks. Nu heb ik ergens gehoord dat als je veel seks hebt dat je dan steeds onvruchtbaarder wordt nu is mijn vraag : is dit waar.
Ik zat laatst te denken en toen kwam deze vraag in mij op. Waarom krijgen jongere mensen sneller een stijve dan volwassenen? heeft het met de hormonen te maken of met het puberen of heeft het een andere reden?
Ik wil graag met mijn vriendin schuren maar doet dat pijn?
Toegevoegd na 12 minuten:
Hallo allemaal ik ben samantha en ben 16 jaar en val op vrouwen
Toegevoegd na 3 minuten:
(Uitzonderingen daar gelaten natuurlijk)
Ik heb gisteren voor het eerst sounding geprobeerd, nadat ik het voorwerp (een pen) eruit haalde. Zat er wat bloed bovenaan bij mijn plasbuis. Was ook niet handig om te doen maar ik was benieuwd hoe het voelde. Maar ik denk dat ik een wondje in mijn plasbuis heb ofzo en plassen geeft ook een wat irriterend gevoel. Is het trouwens ernstig?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing