Let op: Startpagina GoeieVraag geeft geen medisch advies. De antwoorden en reacties zijn geen vervanging voor een consultatie bij een arts. Raadpleeg bij gezondheidsklachten daarom altijd een arts.

als je je na 8 weken anti depressiva opeens weer slechter voelt?

Ik slik nu 8 weken anti depressiva en zit nog te onderzoeken of het wat positiefs geeft. Sinds zondag voel ik me opeens een stuk minder goed. Misschien dat het dan wel wat deed.
Betekend dit dat het medicijn al uitgewerkt is? Of is dit normaal?

Weet jij het antwoord?

/2500

het kan zijn dat je een hogere dosering nodig hebt,dit zal je met je behandelende arts moeten overleggen. Maar als het je niets help maar plot wel slechter gaat voelen is het te overwegen om te stoppen en andere anti depressiva te gebruiken,uiteraard overleggen met je arts!

Ik denk eigenlijk dat je aan de pillen gewend bent geraakt & ze nu minder werken??

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100