Iedereen heeft wel eens van die periodes dat 'ie niks wil en nergens zin in heeft. Meestal waait het na een tijdje vanzelf weer over. Het kan zijn dat je een winter- of voorjaarsdip hebt. Dit wordt veroorzaakt door een gebrek aan zonlicht en frisse buitenlucht, iets waar je bijna niet aan kunt ontkomen in de lange donkere wintermaanden hier in Nederland. Het gevolg: weinig energie, weinig puf, algehele lusteloosheid.
Blijf niet in deze sleur hangen, maar ga iets doen. Geef jezelf een schop onder je kont en ga naar buiten. Kom in beweging: wandelen, fietsen, hardlopen, zwemmen, wat je maar leuk vindt. Of neem de trein naar Zandvoort en ga daar lekker een middag over het strand lopen, uitwaaien en frisse zeelucht inademen.
Het zal in het begin lastig zijn om in beweging te komen, maar het is de enige manier om uit je dip te raken. Jezelf de put inpraten en jezelf zielig vinden thuis op de bank, leidt helemaal nergens toe. Hup, actie!