Let op: Startpagina GoeieVraag geeft geen medisch advies. De antwoorden en reacties zijn geen vervanging voor een consultatie bij een arts. Raadpleeg bij gezondheidsklachten daarom altijd een arts.

Misselijk nadat medicijnen zijn uitgewerkt, wat kan hier de oorzaak van zijn?

Toegevoegd na 2 dagen:
het gaat om concerta.

Weet jij het antwoord?

/2500

Het beste antwoord

Er zijn ontzettend veel medicijnen tegen ontzettend veel verschillende kwalen, dus is het onmogelijk te zeggen wat in dit geval de oorzaak zou kunnen zijn. (Daarvoor zouden we in elk geval het medicijnen de kwaal moeten weten, en dan nog is het gissen). Gaat het om pijnstillers, dan zijn er twee mogelijke oorzaken :als ze uitgewerkt zijn, komt de pijn terug, en je kunt daadwerkelijk misselijk worden van de pijn. Maar vooral hebben de meeste pijnstillers (vooral aspirine en ibuprofen) een stevige nadelige werking op de maag, die je begint te voelen als de verdovende werking verdwenen is. In dat geval kun je beter paracetamol slikken, dat is eigenlijk de enige pijnstiller die echt mild is voor de maag.

Opnieuw medicatie nemen, want die zijn uitgewerkt. Succes

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100