Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

wordt bloed dikker door veel zweten ?

ik ga namelijk gemiddeld 5xpw naar de sauna en effectief 1 uur per keer in de sauna (dus 5 uur per week effectief in de sauna). ik heb er veel baat bij.
ik heb sinds 15 jaar vrij serieuze gezondheidsklachten en die nemen elk jaar toe (hier wil ik verder inhoudelijk niet over uitweiden).
wel wil ik zeggen dat ik last heb van het extreem koud hebben en een immuunsysteem wat met het jaar slechter wordt.

wat mij opvalt (en daar gaat mijn vraag eigenlijk om) is dat ik ongeveer een uur na de sauna gevoelsmatig het nog kouder heb dan normaal.

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing