Ik werd vanmorgen wakker met een vrij heftige bloedneus terwijl ik nooit een bloedneus heb, wat kan dit zijn?
^
|
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
^
|
Mijn duizeligheid is vorig jaar april begonnen en heb er 24 uur per dag last van maar het is soms wel te verdragen. Nu gingen we pasgeleden naar het casino en even stappen. Ik moest terugrijden, maar in de auto werd ik erg duidelig (waren nog niet aan het rijden), ik heb jet geprobeerd maar was zo ontzettend duizelig. Ik heb al een mri scan gehad en ben bij een fysio geweest, mri scan was goed, de fysio hielp niet. Iemand enig idee wat het kan zijn?
Het klinkt misschien overdreven, ik val flauw, en denk meteen naar het ziekenhuis te moeten, maar het licht ingewikkelder.
Ik heb afgelopen 7 dagen niet gegeten, en nog steeds krijg ik geen hap eten door me keel... (ondanks ik het wel wil)
Dit heeft te maken met liefdesverdriet en stress.
Maar mijn lichaam begint het nu echt op te geven, ik trill bijna de helft van de dag, en voel me niet lekker. Eten is geen optie, dat lukt echt niet, als ik alleen al iets in me mond doe, krijg ik kots neigingen
Drinken gaat wel, maar moeilijk.
Wat moet ik nu doen? Tips, Advies?
Toegevoegd na 8 minuten:
Er is een gelijkbaren vraag gesteld, maar daar vond ik geen antwoord op me vraag, gezien het daar ging om 1 dag geen eten.
De laatste tijd heb ik als ik poep last van steken. Soms in het midden, soms rechts soms links, dat verschilt maar meestal links. De steken zitten in mijn onderbuik. Ik weet niet hoe dit komt, maar het doet heel pijn en daarom kan ik ook niet goed poepen, hoe komt dit en wat kan ik er aan doen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing