wat kan je doen tegen chronische stress?
mijn spieren blijven verhard ondanks fysio. blijkbaar blijf ik in een alert stand. mijn zenuwen extreem overbelast.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
mijn spieren blijven verhard ondanks fysio. blijkbaar blijf ik in een alert stand. mijn zenuwen extreem overbelast.
Ik heb een naald in me been gekregen tegen me kuitbeen aan kan het zijn dat er een stukje bot los is?
Sommige mensen met buikvet hebben vaak aanhoudende rugklachten (pijn) terwijl sommige dikke mensen totaal geen pijn hebben in hun rug, hoe komt dat?
Is daar een verklaring voor?
Ik ben 31 en heb vanaf mijn geboorte twee tenen aan elkaar zitten. Het gaat hier om een vergroeiing die ik op internet niet ben tegengekomen. Nml de 4e en de 5e teen. Hierbij is de 5e teen even breed geworden als de grote teen.
De laatste tijd ondervind ik hier bij het dragen van schoenen hinder van en nu heb ik door ruimtegebrek een zenuwbeknelling (Mortons neurinoom) gekregen.
Ik wil graag weten of ze a. op mijn leeftijd mijn tenen nog kunnen splitsten en b. of ze dan die teen ook smaller kunnen maken.
Kortom of het qua ruimte iets uit zal maken of het aan elkaar zit of los.
Waar moet ik naar toe voor informatie?
Ik krijg het alleen 's avonds, met name als ik moe ben/alcohol gedronken heb. Het is dus een kort hoog piepje wat van achter één oor komt. Ik heb het ook vooral als ik buiten kom. Ik ben bekend met tinnitus maar dit lijkt iets anders, omdat het geen aanhoudend gepiep/geruis enz is. Ik heb dit al een paar jaar, wat zou het kunnen zijn?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing