Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kunnen lymfeklieren opzetten door een huisstofmijt allergie?

Na aanleiding van mijn vorige vraag, waarin ik omschreef dat ik al 8 maanden last had van opgezette lymfeklieren in de hals, ben ik nogmaals naar de huisarts geweest, allergie test gehad en het bleek dat ik flink allergisch ben voor huisstofmijt 1 & 2 (dat ik allergisch was wist ik al, maar niet dat het zo erg was) nu heb ik Levocetririzine diHCI 5 meegekregen voor mijn allergie tegen de huisstofmijt. Zou het kunnen dat de lymfeklieren in de hals reageren door mijn huisstofmijt-allergie?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

wat kan ik doen tegen puisten onder mijn oksel?

Ik heb begin dit jaar last gehad van puisten onder mijn linker oksel, ik scheerden mijn oksels wel maar niet altijd met een nieuw mesje. Ik heb mijn linker oksel een paar weken niet geschoren en de puisten trokken weg en daarna ben ik weer gaan scheren maar altijd met met een nieuw mesje en volgens het boekje. De puisten bleven een paar maanden redelijk weg, heel af en toe nog eens eentje maar over het algemeen niet.
maar sinds deze week heb ik er opeens weer 3 en eentje doet goed zeer.
Doe ik misschien toch nog iets verkeerd of kan ik beter even langs de huisarts gaan?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Wat kan ik doen om niet zo hevig te gaan trillen tijdens het sporten?

Ik volleybal van 19:00 tot 22:00. Na ong. 3 kwartier intensieve training ga ik vaak heel erg trillen. M'n handen trillen heel erg, ik voel me slap en mijn reactievermogen daalt. Ik krijg dit niet weg door bijvoorbeeld te drinken, dextro te eten of even 5 minuten te rusten. Wat is er aan de hand en wat kan ik hier aan doen?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Ik heb een soort gezwel, wat kan het zijn? Zie uitleg.!

Goedenavond.
Ik heb op de zei kant van mijn linker been (ter hoogte van mijn heup) en soort van gezwel.

(Ik noem het gezwel. Weet er even geen andere benaming voor)

Ik heb het nooit zien groeien, 4 maande geleden kwam ik er spontaan achter onder de douche. Het is ongeveer 12 tot 15 centrimeter vanuit me lies richting me billen toe.

Ik wilde hier echter niet zoveel aandacht aan spenderen, Het is nauwlijks zichtbaar, Alleen als ik douche zie en voel je het goed.

overigens is het zacht. je kan er in knijpen, en ik voel niks geks. Het is gewoon alsof je een stukje vet beet pakt bij je buik (zo ziet het er ook uit) Alleen als ik het los laat, Blijft het ''gezwelletje' zitten.

Verder doet het ook geen pijn.

Maar nu!!
5 dagen geleden kreeg ik lichte spierpijn rond mijn beide liezen, (ter hoogte van mijn gezwelletje.) Dit veranderde in 1 dag, en trok de lichte spierpijn naar mijn linker been (ter hoogte van mijn gezwelletje.)

Ik maak me licht zorgen.
Heeft iemand ervaring ? Iemand die een soort gelijkenis heeft van wat ik nu uitleg. of is er iemand die toevallig gespecialiseerd is in dit soort dingentjes.

Ik ben 18 jaar, En het klinkt misschien gek... Maar ik schaam me er een beetje voor. Vandaar dat ik ook niet eerder naar de dokter ben geweest.
(Hoewel het meer zekerheid geeft!!!)

Ik ben homoseksueel. En tja -_-'' Een beetje bang dat ik mijn broek uit moet trekken,

Alvast bedankt. pannelatje.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Wat is het minst slecht voor mijn knieën: op een knielrubber zitten of hurken? Beide zijn pijnlijk.

Bukken is uitgesloten vanwege mijn rug. Als ik opsta uit hurkzit, wat ik overigens heel goed kan met hakken op de grond, doen mijn knieën zeer. Als ik op het tuinkussen kniel doen mijn knieën direkt pijn door de druk.
Benen languit gaat niet, want dan kan ik niet bij de planten.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing