Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

zijn er, buiten het drinkgedrag (hoeveelheid, snelheid...) en de drank zelf, ook andere factoren die bepalen dat je een "kater" hebt nadien?

op dit moment hebt ik een vreselijke kater. Wat ik heb gedronken :
- zaterdag een halve liter wijn (in een restaurant)
- zondag twee biertjes (pils) bij het eten op een terrasje
- maandag een halve liter wijn (thuis)

Zondag en maandag had ik niets van kater, al voelde ik maandagochtend wel dat er iets niet helemaal in de haak was (het gevoel van teveel gedronken te hebben). Ik heb toen goed wat water gedronken en soep gegeten. Tegen de middag was dat over, dus we hebben weer witte wijn gedronken ' s avonds.
Dinsdagochtend voelde ik een lichte kater, maar het lijkt wel of hij erger wordt naarmate de tijd verstrijkt. 's Avonds had ik heel erge hoofd- en nekpijn, en daar ben ik deze voormiddag ook mee opgestaan. Ik kan ook geen licht noch scherp geluid verdragen, en voel me lichtjes misselijk.
Dinsdag en vandaag bleef ik in ieder geval van alle alcohol af en dronk veel water en soep (ik kan zelfs geen wijn of bier zien staan zonder misselijk te worden). Maar nog steeds voel ik me erg beroerd.

Het bijzondere is dat ik op andere dagen véél meer drink, alles door elkaar drink, veel sneller drink enz... en niks heb. Ook al drink ik dezelfde wijn dan nu. En het biermerk heb ik ook al meerdere keren gedronken.

Dus blijkbaar komt het niet aan op WAT ik drink, nog op HOEVEEL e.d., ik krijg gewoon door het één of ander een kater op sommige momenten en op andere niet. Waaraan zou dit kunnen liggen?

Toegevoegd na 3 uur:
ik heb exact dezelfde symptomen nog wel al es gehad, en ze duurden ook dagen...

Elke dag nog steeds duizelijk na ziekenhuisbezoek. iemand idee wat het kan zijn? (zie uitleg)

Ik ben vanaf april elke dag duizelig. Ik heb een mri scan gehad en alles was goed. Ook de stertke van mijn ogen is goed. De neuroloog denkt dat ik onbewust spanningen heb en beste naar een psycholoog kan gaan zodst de klachten verdwijnen. Nu wil ik eerst zeker weten of alles qel echt goed is aan me lichaam zelf. Iemand idee of deze klacht ook door een allegie kan komen? Of kan het zijn dat ik chronische hypervetilatie heb (ik adem wel snrl)? Ik weet echt niet meer wat ik nog kan doen. Ben meisje van 18 jaar oud. Ouders nemen me niet echt serieus. Hopelijk heeft iemand een tip.

Toegevoegd na 1 minuut:
Ik eet weinig avondeten. Vind dit erg vies, lust wel wat dingen als ik het zelf maak. Ik slik iedere dag als extraatje multivitamine.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Kan ik baat hebben bij vitamine supplementen? (zie beschrijving)

Heb me een proefpakket vitamine supplementen laten aansmeren (via telefoon, van nugezond.nl), en zal daarna €18 p.m. moeten betalen als ik niet annuleer. Ik zit nu te overwegen of ik die moet annuleren of niet. Dit zijn klachtjes die ik heb:

-Lage energie (mentaal vooral)
-Raak vaak/snel afgeleid, slechte concentratie
-Aanleg voor depressie

-Schilferige en/of vettige huid
-puistjes e.d.
-eczeem
-roos

Het gaat om dit pakket:
http://nugezond.com/product/titamins-multi/

Ik maak vooral zorgen dat ze moeilijk gaan doen als ik wil afzeggen. Ze hebben m'n rekeningnummer nog niet.

M'n dieet is een beetje gevarieerd, maar ik eet niet zoveel vis en bijna geen fruit (wel een paar keer per week een glasje multivit). Maar snack 's nachts vaak, chips enzo.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing