Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Met gourmetten heb ik last van traanogen hoe komt dit?

Gisteren gingen we gourmetten, zodra we het gourmetstel aandeden begonnen mijn ogen te irriteren en te tranen. Dit werd steeds erger, na een tijdje hebben we het gourmetstel uitgezet. Tijdens het gourmetten stonden er wel raam en deur op een kier. Na het gourmetten alles open gezet en toen verdween het weer na ongeveer een uur. Heeft iemand enig idee waardoor die irritatie ontstaat?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Waar heb ik last van ? Buikpijn en stukjes bij plas.

Vanacht werd ik wakker met hevige buikkrampen, ik wilde opstaan maar dit ging niet. De buikkrampen waren door mijn gehele buik. Na een tijd ben ik toch in slaap gevallen. Nu heb ik nog steeds last van een raar gevoel in mijn buik, en ik ging net na de toilet en mijn plas was erg donker en er zaten rare stukjes in. Niet groot, maar je zag ze wel. Nu het pasen is, twijfel ik om na de dokter te gaan. Weet iemand wat dit kan zijn ? alvast bedankt!

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing