ik wil graag tandarts woden.welke richting doe ik het best?
ik zit in het zesde leerjaar.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Gebit. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik zit in het zesde leerjaar.
Wat kost ongeveer vier nieuwe voortanden(boven) in bijvoorbeeld Polen of Turkije?
Toegevoegd na 33 minuten:
Het is geen melktand...
Kan ik manderijn eten na het tandenpoetsen? Dus dat hier geen suikers etc. inzitten die slecht voor je tanden zijn?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing