Is er veel kans dat de wijsheidstanden goed doorbreken?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Gebit. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een kutgebit dus ik wil graag een kunstgebit, ik vraag mij af of de tandarts de tanden moet trekken(ik ben 20) hoe duur dit kost en of de verzekering dat dekt
Mijn vriend heeft heel erg last van knarsetanden tijdens zijn slaap. Of eigenlijk heb ik er last van want zelf merkt hij hier helemaal niks van. Nou vraag ik mij af wat precies de oorzaak is van knarsetanden? En is hier iets aan te doen?
Ik weet dat er gebitsbeschermers zijn maar ik bedoel eigenlijk of er een manier is om iemand helemaal van het knarsetanden af te helpen en zo ja, hoe precies?
Of is het beter voor je gebit als hij 's nachts uit is.
Zodat het de juiste invloed krijgt op het reinigen van de mond.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing