Hoe kan ik mijn league of legends goed opstarten?
Ik heb league of legends gedownload en hij opent ook maar als ik hem open dan is hij alleen maar aan het laden (zie foto).
Ik gebruik Mac OS X 10.9
Kan iemand mij helpen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb league of legends gedownload en hij opent ook maar als ik hem open dan is hij alleen maar aan het laden (zie foto).
Ik gebruik Mac OS X 10.9
Kan iemand mij helpen.
Heei,
Mijn vriendin heeft sinds kort The Sims 3 Starterspaket maar ze krijgt het niet gedownload op haar computer zal het komen doordat ze Windows 8 heeft want we weten niet als het wel kan op Windows 8 ze heeft ook nog een Windows 7 computer maar daar krijg ze het ook niet op geïnstalleerd.
Weet iemand hoe het komt en als je het wel kan installeren op Windows 8 en Windows 7?
Zet het maar bij de reacties! :)
Alvast bedankt voor het antwoord!
MVG,
Lars
Heb een Xbox 250 GB Slim besteld maar op de doos staat 250 GB/Go klopt dit of is dit identiek
Toegevoegd na 34 seconden:
Gaat uiteraard over de XBOX360
Ik en me broer spelen games, maar elke keer dat hij WoW(world of warcraft) speelt en krijgen we lag, maar als hij andere game speelt dan is de lag opeens weg. Hij krijgt 300 ms als hij wow speelt als ik ook games speel en ik krijg dan ongeveer 90/120 ms, maar als ik het internet niet gebruik en hij speelt games dan krijgt hij maar 30ms. Het probleem was paar weken pas begonnen.
Wat ik dacht is of door ze addons kan zijn, dat is de enigste reden dat ik kan verzinnen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing