Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Mijn uitgespeeld Nintendo DS-spel is gewist nadat er een 'fout' in is gevonden. Weet er iemand een antwoord op de 3 vragen die ik me er nu stel?

Hallo iedereen! Ik heb het spel Professor Layton en de verloren toekomst (Originele titel: Professor Layton and the unwound/lost future) uitgespeeld en alle puzzels opgelost. Op een dag wou ik het spelletje opnieuw starten en ik kreeg een bericht dat er een fout in was opgetreden en dat alle gegevens werden gewist en... Al die kostbare gegevens waar ik zo hard voor heb moeten nadenken waren weg. Vanaf dan heb ik er niet meer op gespeeld. Ik heb dit probleem aan een klasgenoot verteld en die zei me 'Er zijn maar 2 dingen mogelijk: ofwel zat er een virus in ofwel een hacker die het spel heeft overgenomen of gewist.'
Nu stel ik mezelf 3 vragen:

1: Is het waar wat mijn klasgenoot vertelt?
2: Waar kan ik een klacht indienen voor die 'fout' in het spel?
3: bestaat er een manier om mijn gewist spel terug op te roepen?

Vooral de laatste is een belangrijke vraag. Geef alsjeblieft antwoord!

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Games
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing