Wie weet een site waar je gratis kan pokeren ?
Voordat ik het echt ga spelen wil ik eerst oefenen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Voordat ik het echt ga spelen wil ik eerst oefenen.
Ik heb nog een 'oude' xbox360 die het niet meer doet. De bekende rode lampjes verschijnen bij het opstarten. Ik weet dat je in dit geval de xbox altijd kon terugsturen maar kan dat nu er een nieuwe xbox is uitgekomen nog steeds?
Ik heb wel eens online een tetrisspel gespeeld waarbij je niet zoals normaal begint met een leeg veld, maar met een veld dat al half vol met blokjes zit, die je moet wegspelen. Ik denk dat je naar het volgende level gaat als je het veld leeg gemaakt hebt, maar dat weet ik niet zeker.
Ik vond het een leuk spel, maar geen idee hoe het heet (of je zoiets überhaupt nog tetris noemt) en waar je het vindt.
Ik speel zelda - twilight princes op de wii. Ik denk dat ik het 4e aapje eerst bevrijd heb, en nu het 3e aapje moet.. Kan dit? Zo ja, waar kan ik het 3e aapje vandaan halen of weet iemand een nederlandse site met duidelijke uitleg?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing