Heb je recht op een uitkering wanneer je studiefinanciering ontvangt?

De uitwonende beurs

Weet jij het antwoord?

/2500

Nee, als je aanspraak kan maken op studiefinanciering of leenstelsel, vervalt je recht op een bijstandsuitkering. Het is zelfs zo dat je verplicht bent een opleiding te gaan volgen zodra dat weer kan (1 februari en 1 september), zodat je aanspraak kan maken op studiefinanciering en de uitkering niet meer nodig is. Zie artikel 13.2c van de participatiewet.

Bronnen:
http://wetten.overheid.nl/BWBR0015703/2018...

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord op die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100